آپ زیپر-فروشگاه اینترنتی کیف

09197552422

حساب کاربری

09197552422

کوله پشتی لپ تاپی دارای ویژگی هایی می باشد که قبل از خرید باید نکاتی درباره آن بدانید

کوله پشتی لپ تاپی

کوله پشتی لپ تاپی و لپ تاپ وسایل گرانی می باشند که باید به ایمنی وحفاظت از آن بیشتر توجه نماییم.این در حالی است که باید در خرید لپ تاپ چند گام را در مسیری طی کنیم تا مراحل خرید تکمیل شود.اما در این میان از بین انواع کیف و کوله پشتی لپ تاپی باید کدام مورد را انتخاب نماییم ؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با نوع خرید کوله پشتی لپ تاپی آشنا نماییم.

چرا باید یک کوله پشتی لپ تاپی تهیه نماییم ؟

کوله پشتی لپتاپی

برای محافظت از لپ تاپ و نوع حمل آن که به صورت ساده می باشد باید از کیف استفاده نماییم یا کوله پشتی ؟ پاسخ به این پرسش به صورت قاطعی وجود ندارد.هرکس زندگی و سبک استایل مخصوص به خود را داراست.که در این حالت است که برخی از افرادی که همیشه دوست دارند استایل کلاسیک و به صورت رسمی داشته باشند. خرید این نوع کیف برای آنها کار جالبی نمی باشد.درست است که استایل افراد موضوع مهمی برایشان می باشد. اما باید سلامت بدنی خود را از نیز در اولویت قرار دهند.بنابراین اگر نوع پوشش شما به صورت کلاسیک و رسمی می باشد. بهتر است به فکر خرید یک کوله پشتی با استایل رسمی و براساس اصول های ارگونومیک باشید.

نکات مهم و مختلفی در انتخابمان وجود دارد.علاوه بر سبک و استایلی که برای خود دارید، باید نوع کاربرد لپ تاپمان را در خرید کیف و کوله پشتی لپ تاپی در نظر داشته باشیم.به عنوان مثال اگر قصدتان مسافرتی طولانی با لپ تاپ می باشد یا این که دوست دارید وسایل بیشتری را با خودتان حمل کنید. انتخاب کوله پشتی لپ تاپی نسبت به کیف انتخاب مناسبی می باشد.بنابراین شما باید تصمیم تان را بگیرید که از لحاظ استایل و شکل و کاربرد و آسانی حمل آن کوله پشتی برایتان مناسب است یا کیف ؟

اما به طور کلی،این مورد را باید در نظر داشته باشیم. که یک کوله پشتی می تواند شرایط حمل آسانی را برای ما فراهم آورد.اگر کوله پشتی به حالتی طراحی شده باشد که به صورت استاندارد و اصولی باشد.در ادامه شما را با اندازه و جنس این نوع کوله پشتی آشنا می نماییم.

اندازه یک کوله پشتی لپتاپی باید به چه صورتی باشد ؟

اندازه کوله پشتی لپ تاپی

یکی از موارد مهمی که باید در خرید یک کوله پشتی لپتاپی درنظر داشته باشیم.اندازه لپ تاپمان می باشد.این نوع کوله پشتی ها در ابعاد و اندازه های متعدد و مختلفی طراحی و تولید می شوند. و باید این مورد را در نظر داشته باشیم که کوله انتخابی مان به اندازه لپ تاپمان می باشد یا خیر؟ نوع اندازه لپ تاپ های موجود در بازار 15 اینچ می باشد.دسته دیگری از لپ تاپ های 17 اینچی هم در بازار موجود می باشند که طرفداران خاص خود را دارد. که دراین حالت است باید براساس نوع اندازه و اینچ لپتاپمان کوله پشتی خود را انتخاب نماییم.

با توجه به مواردی که درمورد اندازه یک کوله پشتی به آن اشاره شد. نباید فقط به اندازه لپ تاپ توجه نماییم بلکه باید به وسایل جانبی و کاورو یا همان پوششی که برای لپتاپ استفاده می شود. که قراراست فضای کوله پشتی مان را به خود اختصاص دهد توجه نماییم.

نوع جنس این نوع کوله باید چگونه باشد ؟

هنگامی که در مورد نوع جنس این نوع کوله پشتی صحبت مینماییم یعنی دقیقا درباره نوع کیفیت آن حرف می زنیم.به طور کلی جنس این نوع کوله پشتی ها معمولا از جنس فوم،چرم،برزنت و یا ترکیب پلی استر و یا نایلون می باشند.

1.فوم

این نوع کوله پشتی ها برای حفاظت از لپ تاپ در مقابل ضربه بسیار مناسب می باشد.اگر به این نوع کوله ها ضرباتی وارد شود به خاطر نوع جنس فومی که در آن استفاده شده است، آسیب کمی به وسایل آن وارد میشود.

2.چرم

 این نوع جنس از این نوع کوله پشتی ها که چرم می باشد هم کیفیت و هم جنس خوبی دارند. و هم شیک می باشد.و مناسب افرادی است که در مکان های رسمی تردد دارند و لپ تاپشان را به شرکت ویا اداره می برند.نوع دوام این نوع کوله پشتی بسیار زیاد می باشد که اگر از آنها خوب محافطت شوند خراب نمی شوند.

3.ترکیب نایلون و پلی استر

این نوع کوله پشتی از دوام زیادی برخوردار نمی باشد.در واقع این نوع کوله پشتی ها از کمترین کیفیت در برابر اجناس دیگر می باشند.بنا براین اگر در میان نوع کوله های دیگر به مورد مناسبی نرسید. از این نوع کوله پشتی استفاده نمایید چرا که خرید این نوع کوله به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

4.برزنت

نوع جنس آن بسیار محکم و مقاوم می باشد.این نوع کوله پشتی از وسیله در برابر نور خورشید،باران و… حفاظت می نماید.اما باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که درست است که برزنت در مقابل نفوذ آب مقاوم می باشد اما نوع جنس آن ضد آب نمی باشد.بنابراین باید در استفاده ازاین نوع کوله پشتی در برابر شرایط آب و هوایی سخت بهره برد اما اگراین نوع کوله در آب بیفتد قطعا آب به درون آن نفوذ پیدا خواهد کرد.

 

در صورت تمایل میتوانید از فروشگاه اینترنتی آپ زیپر کوله پشتی لپ تاپی خود را سفارش دهید.

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *