آپ زیپر-فروشگاه اینترنتی کیف

09197552422

حساب کاربری

09197552422

کیف دوشی ، تاریخچه و شرح چندین مدل از مدلهای جدید آن به چه صورتی می باشد ؟

کیف دوشی

کیف دوشی یکی از پر کاربردترین کیف های مردانه و زنانه می باشد که نوع حمل آن به صورت آسان می باشد.و از مهمترین کاربردی که میتوان به کیف دوشی اشاره کرد درگیر نشدن دست ها می باشد.این 2 ویژگی مهم باعث شده است که این کیف به یکی از مورد محبوب ترین نوع مدل های کیف تبدیل شود.مدل های این کیف میتواند برای شما کاربردهای فراوانی داشته باشد.به عنوان مثال می توانید کیف روزمره شما باشد یا کیف مجلسی.در این مقاله از سایت فروشگاهی اینترنتی کیف که آپ زیپر نام دارد. به تاریخچه این مدل کیف و به بررسی چندین مدل از مدلهای جدید این کیف اشاره خواهیم کرد پس با خواندن ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تاریخچه مختصر این نوع کیف

این نوع کیف هم مانند کیف های دیگر تاریخچه مخصوص به خود را دارد.به طورکلی در زبان انگلیسی نام هر کیف از 2 قسمت تشکیل شده است. که قسمت اول آن مربوط به توصیف هایی از نوع بند کیف و قسمت دوم آن مربوط به مشخص شدن شکل کیف می باشد.که درمورد این نوع مدل کیف نیز همین قانون صدق می کند.اصطلاح CrossBody  اصطلاحی می باشد که نوع فرم این مدل کیف را توصیف میکند. یعنی نوع بند آن به گونه ای می باشد که به شکل ضربدری از روی بدن عبور می نماید.

ایده اولیه این کیف در دهه 1860 میلادی آغاز شد.که در آن زمان نامه برها و پستچی ها در سرویس های پستی کار می کردند. و پستچی ها از این کیف ها استفاده می کردند و نامه های خود را در آن می گذاشتند.هدف از نوع طراحی این کیف ها این بود که دست های نامه برها هنگام راندن وسیله نقلیه خود آزاد باشد.این ویژگی بسیار خوب به همراه تنوع در اندازه های این کیف باعث شد. تا هم طراحان و هم خود مشتریان به دنبال وارد کردن این مدل کیف ها به دنیای مد باشند.در حال حاضر پس از سال ها شاهد این هستیم. که کیف دوشی به یک کیف پر کاربرد و روزمره هم برای بانوان وهم برای آقایان تبدیل شده است.

 

  • کیف چرم دسته دار حلقه ایکیف دوشی چرم دسته دار حلقه ای

بیشتر مدل های این کیف بند قابل تعویض دارند و اگر این بند را از آن جدا کنید آن را تبدیل به یک کیف دستی جمع و جور تبدیل کرده اید اما یکی از مدل های جدید و جالبی که در این کیف ها وجود دارد مدلی می باشد که بند حلقه ای قابل جدا شدن دارد که حلقه ی آن به اندازه کافی بزرگ هست که روی بازو قرار بگیرد.

 

  • کیف پوست ماریکیف دوشی پوست ماری

بسیاری از بانوان به طرح های پس زمینه ای مانند پلنگی و پوست ماری علاقه زیادی دارند و تمایل شان بیشتر این می باشد که این طرح ها را انتخاب نمایند.طرح پوست ماری نیز جزو طرح هایی میباشد که روی بسیاری از کیف ها پیاده می شوند .این نوع کیف ها می تواند از جنس چرم مصنوعی ویا طبیعی باشد که باعث می شود لباس های شما سطح بالا و گران به نظر آید.

 

  • کیف دورنگ سادهکیف دوشی دو رنگ ساده

این مدل کیف با بند زنجیری که به همراه دارد مورد مناسبی برای استفاده روزمره و مهمانی ها می باشد.که قسمت داخلی این کیف به شکل کیف پول می باشد.که فضای مناسبی برای قرار دادن پول و کارت های اعتباری دارد.ترکیب رنگ این کیف از 2 رنگ خنثی و ملایم تشکیل شده است. که قابلیت تطبیق پذیری را افزایش می دهد.

 

  • کیف زنجیردار مجلسی سادهکیف دوشی زنجیر دار مجلسی ساده

این کیف ها همان طور که از نامشان پیداست برای استفاده در مجالس کاربرد دارد.که اگر جنس این کیف از یراق آلات فلزی و یا مخمل باشد جنبه استفاده آن در مجالس، بالا خواهد بود.این نوع کیف با قفل حلقه ای و بند زنجیری آن شرایط یک کیف مجلسی زیبا را دارد.

 

  • کیف چرم ساده زینیکیف دوشی چرم ساده زینی

این مدل کیف با بند چرمی ساده خود بهترین مورد برای کسانی خواهد بود که از کیف های دوشی به عنوان محیط های کار و یا محیط های رسمی و جدی نیاز دارند و قصد شان این است که از این نوع کیف برای چندین سال پیاپی استفاده نمایند.بنابراین به کیف ساده و بادوام نیاز دارند که هرگز ازمد نیفتد.

 

در صورت تمایل میتوانید از فروشگاه اینترنتی آپ زیپر  کیف دوشی خود را سفارش دهید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *