آپ زیپر

پشتیبانی

Contactperson

تاریخچه کیف

کیف همیشه جزو محصولات مورد علاقه و محبوب خانم ها بوده و یکی از محصولات جدا نشدنی آنها به حساب می آید. برخلاف گذشته، اکثر مردم برای یک خرید ساده زیر آفتاب و ترافیک مجبور بودند به صورت حضوری به فروشگاه های مختلف سر بزنند و در نهایت مجبور به خرید محصولاتی می شدند که برخلاف سلیقه آنها بود.  به لطف خرید آنلاین، همه چیز آسان است.

آیا تا به حال فکر کرده اید که کیف چگونه و توسط چه کسی ساخته شده است؟ کیف یکی از محصولات مهم زندگی روزمره ماست و همیشه وسایل ارزشمند خود را با خود حمل کرده ایم. کیف توسط شخص خاصی اختراع نشد و جرقه ای در ذهن کسی نبود، بلکه یک نیاز اساسی بود که مردم در صدد ایجاد آن برآمدند. امروز پیشرفت کیف را برای شما شرح می دهیم.

در واقع در قدیم کیف به کیسه معروف بود که وسیله ای معمولی مانند ظرف و از مواد نرم بود. طبق یافته های ثبت شده در تاریخ، اولین کیسه ها بیشتر از پوست حیوانات، پنبه یا الیاف گیاهی بافته شده و با نخ هایی از همان مواد بسته می شده تا محتویات داخل آن گم نشود.

خرید اینترنتی کیف با انواع مختلف از کیف های چرمی گرفته شده تا مواد دیگر که شما به راحتی می توانید با چند کلیک محصول مورد نظر را مطابق با سلیقه خود خریداری کنید.

آپ زیپر یک فروشگاه اینترنتی در زمینه ی فروش ساک ،چمدان ، انواع کیف و کوله پشتی است.

سبد خرید بستن